in ,

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων 22-23 της ΕΠΣ Ευβοίας

Ακολουθεί το πρόγραμμα όλων των κατηγοριών την ΕΠΣ Ευβοίας για το Σαββατοκύριακο 22-23/02

Α Ερασιτεχνική 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
22-02-20 15:30 ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ – ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ Γυμνού
22-02-20 15:30 ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ Ερέτριας
23-02-20 15:30 ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Προκοπίου Νέο
23-02-20 15:30 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Αιδηψού
23-02-20 15:30 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ – ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Αυλωναρίου
23-02-20 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ – ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Ψαχνών
23-02-20 15:30 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ Μακρυκάπας
23-02-20 15:30 ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
22-02-20 15:30 ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Αλεξάνδρου
22-02-20 15:30 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Τριάδας
22-02-20 15:30 ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Γουβών
23-02-20 15:30 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ Νέου Πύργου
23-02-20 15:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Μαντουδίου
23-02-20 15:30 ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Αρτεμησίου
23-02-20 15:30 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Τσαλίκη-Παπίλα
23-02-20 15:30 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ – ΑΟ ΩΡΕΩΝ Δροσιάς
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 22η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
22-02-20 15:00 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Ζαράκων
23-02-20 11:45 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σκύρου
23-02-20 15:30 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ Καρύστου
23-02-20 15:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ Βρύσης
23-02-20 15:30 ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Δύστου
23-02-20 15:30 ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ Παραλίας Αυλίδας
23-02-20 15:30 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Πάρκο Λαού
23-02-20 15:30 ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Καλοχωρίου/Παντειχίου
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-02-20 11:30 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Αιδηψού
23-02-20 12:00 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ Ιστιαίας
23-02-20 11:30 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ – ΕΛΛΗΝΙΚΑ Κεχριών
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
22-02-20 15:30 ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ Πάρκο Λαού
23-02-20 11:30 ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Βαθέος Αυλίδας
23-02-20 11:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ Πάρκο Λαού
23-02-20 11:30 ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Κοντοδεσποτίου
23-02-20 11:30 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ Βατώντα
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 19η Αγωνιστική
Ημ/νία Ώρα Έναρξης Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Αποτέλεσμα
23-02-20 11:30 ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ Αυλωναρίου
23-02-20 11:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ Αγ. Ιωάννη
23-02-20 12:00 ΚΥΜΗ – ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Μονοδρίου

Written by Eviathema.gr

Το eviathema.gr είναι ένα πορταλ ενημέρωσης για την Εύβοια, την Ελλάδα και τον Κόσμο.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Μαρία-Ελένη Λυκουρέζου: Δεν έβγαινα έξω αν δεν έκανα κοκαΐνη

Τροχαίο στη Γλυφάδα: Άφαντος ο οδηγός που παρέσυρε θανάσιμα μοτοσυκλετιστή – Η έκκληση του πατέρα