in

Υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί σύμβουλοι Δήμου Διρφύων Μεσσαπίων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι υποψηφίου Δημάρχου Γεώργιου Ψαθά

Κεντρικό ψηφοδέλτιο
ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΦΩΝΤΑΣ
ΑΚΡΙΤΙΔΗ ΓΙΩΤΑ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ- ΚΑΡΑΤΖΑ ΒΟΥΛΑ
ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΑΤΣΟΥ ΓΙΟΥΛΗ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΔΗΜΟΣ
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΑΛΑΝΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΙΧΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΛΑΦΑΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ
ΜΥΤΑΛΑ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ
ΞΥΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΟΛΥΖΩΗ ΣΟΝΙΑ
ΡΑΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΡΕΤΣΑ ΑΝΝΑ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΚΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΠΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΤΟΥΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΣΩΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΦΕΝΤΡΑ(ΑΝΤΑ) ΣΟΦΙΑ
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗ ΑΝΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ

Τοπική κοινότητα Ψαχνών
ΔΙΑΚΟΥΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΠΑΡΣΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΛΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΩ
ΠΡΑΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΛΑΖΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα Τριάδας
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΑΤΑΠΗ ΦΩΤΗΝΗ
ΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
Τοπική Κοινότητα Καμαρίτσας
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ ΝΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΣΑΜΑΣΦΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι υποψηφίας Δημάρχου Τζοβάνας Γκόγκου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (ΣΥΝ. 12)

1. ΑΚΡΙΩΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΑΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΠΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΣΤΕΡΓ
9. ΣΕΓΚΟΥ ΤΣΩΚΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΦΗΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΤΖΑΘΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ (ΣΥΝ. 29)

1. ΑΡΑΠΟΓΙΩΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΑΛΑΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΒΟΥΡΔΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΚΑΒΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΓΚΑΛΟΥΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΖΕΡΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
8. ΚΑΛΑΒΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΑΡΑΔΟΝΤΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΚΟΥΛΙΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
14. ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΜΑΤΡΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΒΛΑΣΙΟΥ
17. ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21. ΠΑΡΑΚΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
22. ΠΡΙΟΝΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΡΟΥΣΟΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔ
25. ΣΕΡΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΤ
26. ΣΟΥΚΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
27. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
28. ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
29. ΧΟΥΜΠΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιοι τοπικών κοινοτήτων
1. ΑΡΝΑΡΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΓΚΟΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΛΑΒΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΚΙΑΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΠΡΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΤΣΩΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Υποψήφιοι Δημάρχου Ανδρέα Κουλοχέρη


Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι
Δημήτρης Αναγνωστόπουλος
Ευαγγελία Αρβανίτη
Κώστας Γιαμαρέλος
Ιωάννης Δημητρίου
Βασίλης Θέμελης
Γεώργιος Λάμπρου
Γεώργιος Λαφαζάνης
Ελευθέριος Λύρας
Μαρία Λιόλιου
Παναγιώτα Μπούρου
Αναστασία Μπουροδήμου
Γρηγόρης Μπασινάς
Γιώργος Ντάρλας
Ιωάννα Ορφανού
Γιώργος Σελεβάκος
Αγγελική Σπανού
Γιώργος Σταύρου
Κατερίνα Τσοκάνη
Κωνσταντίνα Τσιβγούλη
Αθανάσιος Φρατζής

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι υποψήφιας Δημάρχου Γεωργίας Πύθουλας


Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι
Γιώργος Κατσανάς
Ελένη Πύθουλα
Θανάσης Σέγκος
Σπύρος Παλαιολόγος
Δημήτρης Πουρνής
Γεωργία Μετοχιάτη
Χριστίνα Αβραμίδου
Γιάννης Κουτσούμπης

ο Δ. Αναγνωστάκης πραγματοποίησε επίσκεψη στα χωριά της κεντρικής Εύβοιας

Στην Ανθηδώνα ο Δήμαρχος Χρήστος Παγώνης για τις εκδηλώσεις του Αγ. Αθανασίου